1990 - 1999

TurneringStedVinderPartier
Københavnsmesterskabet 1990 København Svend Hamann 0 af 45
Taastrup 1990 Taastrup Lars Bo Hansen / Lothar Vogt 45
Taastrup B-gruppe 1990 Taastrup Zbiegniew Jasnikowski, Ivar Bern, Tomas Hutters, Mariusz Bus, 45
Match Garry Kasparov - Curt Hansen 1990 Svendborg Garry Kasparov 2
Århus Women 1990 Århus Brigitte Burchardt 45
Århusmesterskabet 1990 Århus Peter Heine Nielsen, Ove Kroll 24 af 28
Landskamp Sverige - Danmark 1990 Helsingborg Danmark 16
DM-Omkamp 1990 Randers Erik Pedersen 3
Øbro International 1990 København Raj Tischbierek 45
Øbro International (b) 1990 København Ivan Manolov, Bjørn Brinck-Claussen, Andreas Bang 45
Lyngby Open 1990 Lyngby Leonid Yurtaev, Josef Petkevich, Loek Van Wely 304 af 305
Scandic Cup 1990 Gistrup Lars Bo Hansen, Christian Mann 64 af 66
Århus Festuge 1990 Århus Andrew Muir 45
Århus Festuge M1 1990 Århus Peter Jakobsen, Jens Kjeldsen 45
Eigil Johansen 75 År 1990 København Vladislav Vorotnikov 41 af 45
Århus Open 1990 Århus Atle Grønn 196
Århus Internatonal A 1990 Århus Zbiegniew Jasnikowski 45
Århus International B 1990 Århus Andrew J Muir 45
Århus B 1990 Århus Ove Kroll 28
OL Kvinder 1990 Novi Saad Ungarn 42
Silvan Cup 1990 Græsted Jevgenij Vasiukov 45
Danmarksmesterskabet 1990 Randers Erik Pedersen / Ove Kroll 66
2. Løvsprings EMT Mesterklassen 1990 Ringsted Mikkel Antonsen / Brian Jørgensen / Hans-Henrik Madsen 34 af 35
Kandidatklassen 1990 Randers Allan Holst 76 af 77
DM Mester 1 1990 Randers Per Stentebjerg-Hansen 28
K41 International 1990 København Bjørn Brinck-Claussen, Trostur Thorhallsson, Milos Pavlovic 98 af 99
12. Copenhagen Open 1990 København Konstantin Lerner 294
Divisionsturneringen 1990  Aarhus 5 af 224
OL 1990 Novi Sad Sovjetunionen 56
DM-Omkamp 1991 Tjele Erling Mortensen 6
Københavnsmesterskabet 1991 København Henrik Danielsen 42 af 45
13. Copenhagen Open 1991 Rødovre Yuri Piskov / Yuri Dokhoian 399
Valby 1991 Valby Jonny Hector, Bent Larsen, Lothar Vogt, Sergey Smagin 45
Kronborg 1991 Helsingør Steen Clausen 23 af 28
Herning 1991 Herning Alexander Fishbein / William N Watson 45
Næstved Unibank 1991 Næstved Lars Bo Hansen 45
Copenhagen Unibank 1991 København Lars Schandorff / Gerado F Barbero 180
Ingrid Larsen Memoriel 1991 Farum Eliska Richtrova / Rita Hennigan 77 af 81
Junior DM 1991 Aalborg Aleksander Delchev 162
Århus A 1991 Århus Esben Kjems Hove 28
Århus B 1991 Århus Erik Pedersen 28
Århus D 1991 Århus Uffe Leth 23 af 28
Festuge IM-turnering 1991 Århus Jonny Hector, Zoltan Almasy, Erling Mortensen 45
International Open 1991 Århus Igor A Novikov 204
Kandidatklassen Omkamp 1991 Helsingør Sune Berg Hansen 4
Danmarksmesterskabet 1991 Lyngby Erling Mortensen 66
DM Diverse partier 1991 Lyngby  39
Kandidatklassen 1991 Lyngby Sune Berg Hansen / Mogens Thuesen 112
3. Løvsprings EMT Mesterklassen 1991 Ringsted Hans Dahl Pedersen 63
Landskamp Danmark - Sverige 1991 Lemvig Sverige 16
Divisionsturneringen 1991  Aarhus 13 af 224
Divisionsturneringen 1991  Aarhus 13 af 224
Danmarksmesterskabet 1992 Århus Carsten Høi 45
Københavnsmesterskabet 1992 København Henrik Danielsen 0
Taastrup 1992 Taastrup Curt Hansen 45
Taastrup B-Gruppe 1992 Taastrup Nikolaj Borge 45
Taastrup Open 1992 Taastrup Søren Bech Hansen 29 af 49
Hedehusene Open 1992 Hedehusene Bjørn Larsen 68
Århusmesterskabet 1992 Århus Uffe V. Nielsen/Jørgen Juul Kristensen 28
Aalborg International 1992 Aalborg Ruban/Kupreichik 320
Århus Festuge IM 1992 Århus Leif Kristensen 45
Århus Festuge Open 1992 Århus Bogdan Borsos 107 af 108
2. Ingrid Larsen Memorial 1992 Snekkersten WIM Grinfeld 26 af 37
Politiken Cup 1992 Espergærde Vladimir Malaniuk 45
Kandidatklassen 1992 Århus Jacob Aagaard 109 af 112
Gistrup 1992 Gistrup Sune Berg Hansen, Robert Bator & Vladimir Poley 45
Århus International 1992 Århus Leif Kristensen 45
Århus A 1992 Århus Uffe V Nielsen 28
Århus B 1992 Århus Bogi Ziska 24 af 28
EM Hold 1992 Debrecen Rusland 36
4. Løvsprings EMT Mesterklassen 1992 Ringsted Max Nielsen / Jens Erik Hald 35
4. Løvsprings EMT Basis 1 1992 Ringsted Torben Autzen 14 af 49
OL 1992 Manila Rusland 56
14. Copenhagen Open 1992 Rødovre Avigdor Bykhovsky / Sergey Smagin / Mathew D Sadle 400
Divisionsturneringen 1992  Aarhus 5 af 224
Danmarksmesterskabet 1993 Tønder Lars Bo Hansen 45
DM-Omkamp 1993 Tønder Lars Bo Hansen 4
Københavnsmesterskabet 1993 København Lars Schandorff 9 af 45
15. Copenhagen Open 1993 Rødovre Henrik Danielsen / John Emms / Igor Khenkin 374
EM U 18 1993 Vejen Vladislav Borovikov 231
Hedehusene Mesterklassen 1993 Hedehusene Mikkel Strange 33 af 35
Hedehusene 1.klasse 1993 Hedehusene Erik Rune Egede Andersen 15
Farum Open 1993 Farum Lars Bo Hansen / Henrik Danielsen / Raj Tischierek / Miron N Sher / Nick De Firmian / Ralf Åkesson 203
Farum Open Women 1993 Farum Eliska Richtrova / Rita Kas Fromm 63
Århus 1993 Århus Margeir Petursson 45
Århus International 1993 Århus Chris Ward 45
Århus Open 1993 Århus Daniel Vesterbæk Pedersen 106 af 108
Junior DM 1993 Århus Roland Berzinsh / Pawel Jaracz 78 af 81
Århus A 1993 Århus Poul Rewitz 28
Århus B 1993 Århus Nina Høiberg 28
Århus C 1993 Århus Bo Jacobsen 28
Landskamp Sverige - Danmark 1993 Halmstad Sverige 16
5. Løvsprings EMT Mesterklassen 1993 Ringsted Hans Dahl Pedersen 63
5. Løvsprings EMT Basisgrupper 1993 Ringsted  54
Kandidatklassen 1993 Tønder Steffen Pedersen 17 af 77
DM Diverse partier 1993 Tønder  15
Køge Forår Gruppe 1 1993 Køge Brian Elgaard / Henrik Dahl Pedersen 28
7. Løvfalds EMT Mesterklassen 1993 Ringsted Michael Lynge / Rasmus Østergaard / Leif Jensen 30
7. Løvfalds EMT Basis 1 1993 Ringsted Henrik Dahl Pedersen 20
7. Løvfalds EMT Basis 2-4 1993 Ringsted  14 af 95
Divisionsturneringen 1993  Skolerne 8 af 224
Danmarksmesterskabet 1994 Aalborg Curt Hansen 45
DM-Omkamp 1994 Gladsaxe Curt Hansen 4
Københavnsmesterskabet 1994 København Svend Hamann 45
16. Copenhagen Open 1994 Rødovre Vakery Neverov / Mikail Brodsky 418
Vejle 1994 Vejle Curt Hansen / Lars Bo Hansen 45
Valby 1994 Valby Margeir Petursson 45
Hedehusene Mesterklassen 1994 Hedehusene Lasse Christensen 45
Hedehusene 1 1994 Hedehusene Hans Henrik Madsen 14 af 15
Hedehusene 2 1994 Hedehusene Allan Larsen 15
Hedehusene 3 1994 Hedehusene Erik Rune Egede Andersen 14 af 15
Århus B 1994 Århus Rasmus Skytte / Thorstein Carlskov 41 af 42
Århus A 1994 Århus Jan Nielsen / Jan Pedersen 28
Århus C 1994 Århus Vagn Jensen 22 af 28
Århus Open 1994 Århus Poul Rewiz 81
OL Kvinder 1994 Moskva Georgien 42
6. Løvsprings EMT Mesterklassen 1994 Ringsted Max Nielsen / Kim Pedersen 56
6. Løvsprings EMT Basis 1 1994 Ringsted Gert Jørgensen 63
6. Løvsprings EMT Basis 2 1994 Ringsted Svend Eckert 63
6. Løvsprings EMT Basis 3 1994 Ringsted Carl Otto Nielsen / Tino Madsen / Jens Peter Fischer Pedersen 58
6. Løvsprings EMT Basis 4 1994 Ringsted Kim Riise 63
6. Løvsprings EMT Basis 5 1994 Ringsted Knud Astrup 70
Kandidatklassen 1994 Aalborg Jens Kjeldsen 105
8. Løvfalds EMT Mesterklassen 1994 Ringsted Hans Dahl Pedersen 15
8. Løvfalds EMT Basis 1 1994 Ringsted Steen H. Rasmussen 15
8. Løvfalds EMT Basis 2 1994 Ringsted Morten Madsen 15
8. Løvfalds EMT Basis 3 1994 Ringsted Ib Højlund 15
8. Løvfalds EMT Basis 4 1994 Ringsted Samuel Eddy 15
8. Løvfalds EMT Basis 5 1994 Ringsted Ole Hansen 15
8. Løvfalds EMT Basis 6 1994 Ringsted Peter Christoffersen 25
Roskilde Domkirketurnering Mesterklassen 1994 Roskilde Bjørn Brinck-Claussen 42
Divisionsturneringen 1994  Aarhus 7 af 224
OL 1994 Moskva Rusland 56
Københavnsmesterskabet 1995 København Jens Kristiansen 45
17. Copenhagen Open 1995 Brøndby Lars Bo Hansen 409
Politiken 1995 Hillerød Lars Schandorff / Henrik Danielsen / Sune Berg Hansen / John Emms 81
Aalborg 1995 Aalborg Andrei Maksimenko 45
Århus Sommer 1995 Århus Jens Kjeldsen / Kai Bjerring 116 af 117
Århus A 1995 Århus Casper Rasmussen 25 af 28
Århus B 1995 Århus Jes Harholm / Erik Knudsen / Tom Petri Petersen 19 af 21
Århus C 1995 Århus Gunnar Søndergaard 21 af 28
Århusmesterskabet 1995 Århus Vagn Jensen / Poul Rewitz 28
Statoil Cup 1995 Kalundborg Ari Ziegler 45
Landskamp Danmark - Sverige 1995 Hinnerup Danmark 16
Aars 1995 Aars Einar Gausel 45
7. Løvsprings EMT Mesterklassen 1995 Ringsted Hans-Henrik Madsen 49
7. Løvsprings EMT Basis 1 1995 Ringsted Jens Askgaard 63
7. Løvsprings EMT Basis 2-4 1995 Ringsted  128
Birkerød Weekend EMT V Basis 6 1995 Birkerød Kim Thøgersen 1
Kandidatklassen 1995 Ringsted Per Andreasen / Ove Weiss Hartvig 108
Køge Forårs EMT Gruppe 1 1995 Køge Johnny Thylin 28
Divisionsturneringen 1995  K41 0 af 224
9. Løvfalds EMT Mesterklassen 1995 Ringsted Anders Arnkilde / Ole Knudsen / Poul Buhl 15
9. Løvfalds EMT Basis 1 1995 Ringsted Jens Hjort Hansen 15
9. Løvfalds EMT Basis 2 1995 Ringsted Martin Andersson 13 af 15
9. Løvfalds EMT Basis 3 1995 Ringsted Jonas Gøsta Nilsson 11
Espergærde 1995 Espergærde Ole Jakobsen 28
Roskilde Domkirketurnering Mesterklassen 1995 Roskilde Bjørn Brinck-Claussen 30 af 35
Danmarksmesterskabet 1996 Randers Peter Heine Nielsen 45
Københavnsmesterskabet 1996 København Bjørn Brinck-Clausen 45
Vesterhavsturneringen 1996 Esbjerg John Emms 45
18. Copenhagen Open 1996 Brøndby Viktor Kortschnoj 990
Århus International 1996 Århus Mads Boe Olsen 45
Århus A 1996 Århus Jan Sørensen / Daniel Vesterbæk Pedersen / Jens Ove Fries-Nielsen 28
Århusmesterskabet 1996 Århus Uffe V Nielsen / Jan Pedersen / Nicolai Vesterbæk Pedersen 28
Randers 46 Jubilæumsturnering 1996 Randers Jens Kjeldsen 45
OL Kvinder 1996 Jerevan Georgien 42
8. Løvsprings EMT Mesterklassen 1996 Ringsted Thorbjørn Bromann / Kim Pedersen 77
8. Løvsprings EMT Basis 1 1996 Ringsted Lars Jørgensen 49
8. Løvsprings EMT Basis 2 1996 Ringsted Carl Otto Nielsen 49
8. Løvsprings EMT Basis 3 1996 Ringsted Benjamin Lassur / Brian Olsen 56
8. Løvsprings EMT Basis 4 1996 Ringsted Martin Nikolajsen 49
Kandidatklassen 1996 Randers Thomas Ochsner 98
Junior DM 1996 Lyngby Jonathan Rowson 108
Kvinder mod veteraner 1996 Lyngby Esmat Guindy / Nils Specht Nilsson 49
OL 1996 Jerevan Rusland 56
10. Løvfalds EMT Mesterklassen 1996 Ringsted Per Arnt Rasmussen 25
10. Løvfalds EMT Basis 1 1996 Ringsted Mikkel Jørgensen / Thomas Sørensen 15
10. Løvfalds EMT Basis 2 1996 Ringsted Kristian Hovmøller 14 af 15
10. Løvfalds EMT Basis 3 1996 Ringsted Torben William Petersen 15
Unichess Gruppe 1 1996 Næstved Lars Christensen 20
Unichess Gruppe 2 1996 Næstved Benny Ulstrup 20
UniChess Gruppe 3 1996 Næstved Svend Richard Hansen / Peter Haugaard Jensen 20
Roskilde Domkirketurnering Mesterklassen 1996 Roskilde Lasse Christensen / Jan Nordenbæk / Henrik Mølvig 28
Divisionsturneringen 1996  Espergærde 224
Københavnsmesterskabet 1997 København Sejer Holm 45
Taastrup 25 Jubilæumsturnering 1997 Taastrup Kim Pilgaard 90
Kronborg 1997 Helsingør Tobias Christensen / David Bekker Jensen 28
Herlev 1997 Herlev Torben Sørensen / Ole Jakobsen / Peter Larsen 99
Skolerne Open 1997 Århus Alexander Volzhin 231 af 234
Århus 1997 Århus Nina Høiberg 28
9. Løvsprings EMT Mesterklassen 1997 Ringsted Thorbjørn Bromann / Jens Askgaard 56
9. Løvsprings EMT Basis 1 1997 Ringsted Bjarke Aage 49
9. Løvsprings EMT Basis 2 1997 Ringsted Michael Olsen 56
9. Løvsprings EMT Basis 3 1997 Ringsted Stefan M. Krøyer 49
9. Løvsprings EMT Basis 4 1997 Ringsted Jan Nielsen / Martin Nikolajsen 49
Danmarksmesterskabet 1997 Esbjerg Lars Bo Hansen 45
Kandidatklassen 1997 Esbjerg Allan Holst 49
Aruna 1997 Valby Johan Hjartarsson 45
Skolerne Skakklub GM 1997 Århus Alexander Khalifman 45
19. Copenhagen Open 1997 København Helgi Ass Gretarsson, Carsten Høi, Erling Mortense 617
Køge Super-GM 1997 Køge Lembit Oll/Jan Timman 243
11. Løvfalds EMT Mester 1 1997 Ringsted Thorbjørn Bromann / Jacob Carstensen 15
11. Løvfalds EMT Mester 2 1997 Ringsted Morten Madsen / Michael Lynge / Leif Jensen / Jacob Kronow 15
11. Løvfalds EMT Basis 1 1997 Ringsted Jesper Petersen 15
11. Løvfalds EMT Basis 2 1997 Ringsted Henrik Bæk Christensen 25
Roskilde Domkirketurnering Mesterklassen 1997 Roskilde Jan Nordenbæk 28
Divisionsturneringen 1997  Gistrup 224
Københavnsmesterskabet 1998 København Bjørn Brinck-Clausen 45
Kandidatklassen 1998 Taastrup Henrik El-Kher 63
Roskilde Open 1998 Roskilde Jonathan S. Speelman / Jonny Hector 270
Århus Masters Open 1998 Århus Poul Erik Nielsen 63
Festuge Mester 2 1998 Århus Jacob Bjerre Jensen 27 af 28
Københavnsmesterskabet 1999 København Ole Jakobsen 45
10. Løvsprings EMT Jubilæumsklassen 1998 Ringsted Hans Dahl Pedersen 28
10. Løvsprings EMT Mesterklassen 1998 Ringsted Michael Jørgensen 56
10. Løvsprings EMT Basis 1 1998 Ringsted Henning Rasmussen 49
10. Løvsprings EMT Basis 2 1998 Ringsted Stefan M. Krøyer 63
10. Løvsprings EMT Basis 3 1998 Ringsted Abdullahi M. Karie / Morten Rytter 63
Danmarksmesterskabet 1998 Taastrup Curt Hansen 45
Landskamp Sverige - Danmark 1998 Skaenninge Sverige 16
20. Copénhagen Open 1998 København Hannes Stefansson, Daniel Gormally, Tiger Hillarp  767
Sommerskak 1998 Århus Poul Rewitz 23 af 28
Festuge Mester 1 1998 Århus Rasmus Skytte 27 af 28
Zoneturnering 1998 Munkebo Tom Wedberg 81
12. Løvfalds EMT Mester 1 1998 Ringsted Thomas Bach Nielsen 15
12. Løvfalds EMT Mester 2 1998 Ringsted Thomas Flindt / Hans-Henrik Madsen 15
12. Løvfalds EMT Basis 1 1998 Ringsted Kasper Kristensen 15
12. Løvfalds EMT Basis 2 1998 Ringsted Rasmus Agertoft Hansen / Martin Andersson 15
12. Løvfalds EMT Basis 3 1998 Ringsted Otto Sparre / Svend Hansen 15
12. Løvfalds EMT Basis 4 1998 Ringsted Bo Heine Larsen 20
Nordre Efterår 1998 Århus Daniel V. Pedersen / Allan Holst 81
Divisionsturneringen 1998  Nykøbing Falster 224
Aalborg 1999 Aalborg Lars Veno Jakobsen 27 af 28
Århusmesterskabet 1999 Århus Martin Matthiesen / Jackie Andersen 42
Dansk Jernbanemesterskab 1999 København Jens Hartung Nielsen 28
Aktiv-Alliancen 1999 Taastrup Jan Nordenbæk Pedersen / Peter Larsen 76
Danmarksmesterskabet 1999 Århus Peter Heine Nielsen 45
Kandidatklassen 1999 Århus Jacob Aagaard / Steffen Pedersen 89
Chessprint EMT Gruppe 1 1999 Solrød Thomas Grotkjær 15
Divisionsturneringen omkamp 1998  Brønshøj 8
Greve Store Bededags EMT Mester 1 1999 Greve Carsten Høi 15
Greve Store Bededags EMT Mester 2 1999 Greve Per Würtz Jacobsen 15
Skovlunde Pinse EMT Mesterklassen 1999 Skovlunde John Arni Nilssen / Henrik K. Frederiksen 15
Skovlunde Pinse EMT 1. klasse 1999 Skovlunde Bob Andersen 15
21. Copenhagen Open 1999 København Alexander Baburin, Tiger Hillarp Persson 891
Køge Bugt Mesterklassen 1999 Solrød Henrik Dahl Pedersen 28
Køge Bugt Basis 1 1999 Solrød Bjørn Rasmussen 28
Køge Bugt Basis 2 1999 Solrød Heinrich Kirch Thomsen 28
13. Løvfalds EMT Mester 1 1999 Ringsted Jacob Carstensen / Leif Jensen / Max Nielsen 15
13. Løvfalds EMT Mester 2 1999 Ringsted Henrik Dahl Pedersen 15
13. Løvfalds EMT Mester 3 1999 Ringsted Henrik Emil Bruun 15
13. Løvfalds EMT Basis 1 1999 Ringsted Kristian Hovmøller 15
13. Løvfalds EMT Basis 2 1999 Ringsted Stig Theander 15
13. Løvfalds EMT Basis 3 1999 Ringsted Jimmy Petersen 20
DM-Omkamp 1999 Rønne Peter Heine Nielsen 4
Helsingør Jubilæum 1999 Helsingør Curt Hansen 12
Sydkysten Mester 1 1999 Greve Brian Kristensen 15
Sydkysten Mester 2 1999 Greve Tom Skovgaard 15
Sydkysten Basis 1 1999 Greve Wiliam Feely 15
Sydkysten Basis 2 1999 Greve Erol Taskiran / Nikolaj Korolev 15
Sydkysten Basis 3 1999 Greve Nick Brix Andersen 15
Divisionsturneringen 1999  Nykøbing Falster 224
Albertslund Gruppe 1 1999 Albertslund Torben Rønsted 15
Albertslund Gruppe 2 1999 Albertslund Michael Tandrup / Morten Spoer 15

Vis alle spillere

+20202020 2021
+20102010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
+20002000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
+19901990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999
+19801980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989
+19701970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979
+19601960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969
+19501950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959
+19401940 1941 1942 1943 1944 1945 1946 1947 1948 1949
+19301930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939
+19201920 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929
+19101910 1911 1912 1913 1914 1915 1916 1917 1918 1919
+19001900 1901 1902 1903 1904 1905 1906 1907 1908 1909
+18901890 1891 1892 1893 1894 1895 1896 1897 1898 1899

Turneringer
Danmarksmesterskaber
Divisionsturneringen
Nordiske Mesterskaber
OL
EM for Landshold
Landskampe
Københavnsmesterskaber
Århusmesterskaber
Copenhagen Open
Copenhagen Chess Challenge
Vesterhavsturneringer
Seniorturneringer og mesterskaber
Ungdomsturneringer og mesterskaber
Kvindeturneringer

Danske GM
Mads Andersen
Jonas Buhl Bjerre
Henrik Danielsen
Jakob Vang Glud
Curt Hansen
Lars Bo Hansen
Sune Berg Hansen
Carsten Hoi
Jens Kristiansen
Bent Larsen
Peter Heine Nielsen
Davor Palo
Allan Stig Rasmussen
Lars Schandorff
Jesper Sondergaard Thybo
Jacob Aagaard

Danske IM
Borge Andersen
Mikkel Antonsen
Simon Bekker Jensen
Klaus Berg
Kai Bjerring
Filip Boe Olsen
Lars Borbjerggaard
Nikolaj Borge
Bjorn Brinck Claussen
Thorbjorn Bromann
Jacob Carstensen
Tobias Christensen
Jens Enevoldsen
Steen Fedder
Andreas Skytte Hagen
Svend Hamann
Mads Hansen
Martin Haubro
Tomas Hutters
Gert Iskov
Ole Jakobsen
Erik Jelling
Jens Kjeldsen
Kassa Korley
Kaare Hove Kristensen
Leif Sogaard Kristensen
Silas Lund
Nikolaj Mikkelsen
Erling Mortensen
Bjorn Moller Ochsner
Christian Kyndel Pedersen
Jan Pedersen
Nicolai Vesterbaek Pedersen
Steffen Pedersen
Kim Pilgaard
Karsten Rasmussen
Rasmus Skytte
Jan Sorensen
Jacob Sylvan
Igor Teplyi
Jakob Aabling Thomsen
Martin Percivaldi
Bent Sorensen
Erik Pedersen
Torben N Sorensen
Bjarke Sahl
Uffe Vinter Schou

Danske Topspillere
Erik Andersen
Poul Hage
Holger Norman Hansen
Sejer Holm
Bent Kolvig
Eigil Pedersen
Christian Poulsen
Ulrik Rath
Palle Ravn

Spilleres egne partisamlinger
Julius Nielsen

Download Danbase inkl. partisamlinger